260 Investigadores/as

Filtrar por:
Victoría
Abad San Martín
Enxeñaría Eléctrica
César
Acero Marquina
Tecnoloxía Electrónica
Fernando
Aguilar Romero
Máquinas e Motores Térmicos
Virginia
Ahedo García
Organización de Empresas
Lourdes
Alameda Cuenca Romero
Construcións Arquitéctonicas
Roberto
Alday Serna
Ciencia da Computación e Intelixencia Artificial
Jesús Manuel
Alegre Calderón
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Jesús María
Alonso Abad
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Carlos
Alonso de Armiño Pérez
Organización de Empresas
Álvaro
Alonso Díez
Construcións Arquitéctonicas
Jesús Ángel
Alonso García
Enxeñaría e Infraestruturas dos Transportes
Belén
Alonso Núñez
Edafoloxía e Química Agrícola
Cristina
Alonso Tristán
Máquinas e Motores Térmicos
Ricardo
Álvarez Munguía
Enxeñaría Eléctrica
Luis Antonio
Antolín Sánchez
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Ángel
Aragón Torre
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Roberto
Arce Benito
Organización de Empresas
Santiago
Arcos Arcos
Organización de Empresas
Álvar
Arnaiz González
Linguaxes e Sistemas Informáticos
José Manuel
Aroca Fernández
Linguaxes e Sistemas Informáticos
María Yolanda
Arribas Santamaría
Edafoloxía e Química Agrícola
Ángel
Arroyo Puente
Ciencia da Computación e Intelixencia Artificial
Raquel
Arroyo Sanz
Construcións Arquitéctonicas
José Daniel
Ballester Delgado
Linguaxes e Sistemas Informáticos
María Esther
Baños García
Expresión Gráfica da Enxeñaría
José Antonio
Barbero Aparicio
Linguaxes e Sistemas Informáticos
José Antonio
Barón Aguado
Máquinas e Motores Térmicos
Bruno
Baruque Zanón
Ciencia da Computación e Intelixencia Artificial
Nuño
Basurto Hornillos
Ciencia da Computación e Intelixencia Artificial
Eduardo
Bayona Blanco
Enxeñaría de Sistemas e Automática
María Amparo
Bernal López-Sanvicente
Expresión Gráfica Arquitectónica
Alfonso
Blasco Sanz
Física Aplicada
Alfredo
Bol Arreba
Física Aplicada
Francisco Javier
Bonal Fernández
Expresión Gráfica Arquitectónica
Pedro Miguel
Bravo Díez
Ciencia dos Materiais e Enxeñaría Metalúrxica
Franciso
Bueno Hernández
Enxeñaría Hidráulica
Pedro
Burgos Lázaro
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Roberto
Cabezón Elías
Expresión Gráfica Arquitectónica
José
Calaf Chica
Ciencia dos Materiais e Enxeñaría Metalúrxica
Verónica
Calderón Carpintero
Construcións Arquitéctonicas
Manuel
Calvo Rathert
Física Aplicada
José María
Cámara Nebreda
Tecnoloxía Electrónica
Ignacio
Camarero Julián
Expresión Gráfica Arquitectónica
Carlos
Cambra Baseca
Ciencia da Computación e Intelixencia Artificial
Miguel Ángel
Camino López
Organización de Empresas
Antonio Jesús
Canepa Oneto
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Miguel Ángel
Cantera Cuartango
Tecnoloxía Electrónica
David
Cárdenas Gonzalo
Ciencia dos Materiais e Enxeñaría Metalúrxica
Roberto Carlos
Casado Vara
Matemática Aplicada
Elena
Cebrián De Barrio
Matemática Aplicada
David
Checa Cruz
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Héctor
Cogollos Adrián
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Isidoro Iván
Cuesta Segura
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Leticia Elena
Curiel Herrera
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Enrique
Curiel Sanz
Enxeñaría Mecánica
Antonio José
de Amorim Rivero
Organización de Empresas
David
De la Fuente Díez
Tecnoloxía Electrónica
Raúl
De la Hoya Camarero
Construcións Arquitéctonicas
Juan Marcos
De las Heras González
Organización de Empresas
Arturo
de Román Miguel
Expresión Gráfica da Enxeñaría
Raúl
del Barrio Tajadura
Matemática Aplicada
Ricardo
del Olmo Martínez
Organización de Empresas
Rubén
Delgado Pascual
Enxeñaría Hidráulica
Silvia
Díaz de la Fuente
Organización de Empresas
Andrés
Díaz Portugal
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Mª Isabel
Dieste Velasco
Tecnoloxía Electrónica
José Francisco
Díez Pastor
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Fernando
Escobedo Cardeñoso
Urbanística e Ordenación do Territorio
Juan María
Espinosa Pascual
Organización de Empresas
Fernando
Feijóo García
Enxeñaría Mecánica
Francisco
Fiol Oliván
Construcións Arquitéctonicas
Ignacio
Fontaneda González
Organización de Empresas
Alberto
Fuente Robles
Linguaxes e Sistemas Informáticos
José Manuel
Galán Ordax
Organización de Empresas
Javier
Garabito López
Construcións Arquitéctonicas
Jesús Marcos
García Alonso
Máquinas e Motores Térmicos
Manuel
García Fuente
Enxeñaría Eléctrica
David
García García
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Susana
García Herrero
Organización de Empresas
Esteban
García Maté
Expresión Gráfica da Enxeñaría
Francisco Javier
García Mateo
Expresión Gráfica da Enxeñaría
César Ignacio
García Osorio
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Luis Santiago
García Pineda
Organización de Empresas
Ana
García Rodríguez
Matemática Aplicada
María José
García Tarrago
Enxeñaría Mecánica
José Luis
Garrido Labrador
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Beatriz
Gil Arroyo
Ciencia da Computación e Intelixencia Artificial
José Rubén
Gómez Cámara
Expresión Gráfica da Enxeñaría
Francisco Javier
Gómez Gil
Enxeñaría Mecánica
Óscar Jesús
González Alcántara
Organización de Empresas
Dorys Carmen
González Cabrera
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Alberto Fernando
González del Barrio
Construcións Arquitéctonicas
José Manuel
González Martín
Construcións Arquitéctonicas
Francisco José
González Montalvo
Máquinas e Motores Térmicos
Sara
González Moreno
Construcións Arquitéctonicas
Francisco Javier
González Moya
Linguaxes e Sistemas Informáticos
David
González Peña
Máquinas e Motores Térmicos
Hernán
Gonzalo Orden
Enxeñaría e Infraestruturas dos Transportes
Diego
Granados López
Máquinas e Motores Térmicos
Henar
Guillén Sanz
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Sara
Gutiérrez González
Construcións Arquitéctonicas
Iván
Gutiérrez Sagredo
Matemática Aplicada
Helena
Hernando Ceballos
Enxeñaría Mecánica
Diego
Hernando Revenga
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Julián Agustín
Herrero Canal
Expresión Gráfica Arquitectónica
Álvaro
Herrero Cosío
Ciencia da Computación e Intelixencia Artificial
Luis Rodrigo
Izquierdo Millán
Organización de Empresas
José Luis
Jabato Dehesa
Enxeñaría de Sistemas e Automática
Carlos Santiago
Junco Petrement
Construcións Arquitéctonicas
Ana María
Lara Palma
Organización de Empresas
Pedro
Latorre Carmona
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Juan José
Lavios Villahoz
Organización de Empresas
Alaitz
Linares Unamunzaga
Enxeñaría e Infraestruturas dos Transportes
Víctor
López Ausín
Enxeñaría Hidráulica
Juana Isabel
López Fernández
Edafoloxía e Química Agrícola
José Ramón
López García
Expresión Gráfica Arquitectónica
Carlos
López Nozal
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Juan Miguel
López Vallejo
Ciencia da Computación e Intelixencia Artificial
Ana
Lorente Marín
Matemática Aplicada
Miriam
Lorenzo Bañuelos
Enxeñaría Mecánica
Miguel Ángel
Lozano Pérez
Tecnoloxía Electrónica
José Manuel
Luis Gutiérrez
Enxeñaría de Sistemas e Automática
José Alberto
Maestro Prieto
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Lara
Manjón Río
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Javier
Manso Morato
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Juan Manuel
Manso Villalaín
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Miguel Ángel
Manzanedo del Campo
Organización de Empresas
Antonio
Manzano Rodríguez
Matemática Aplicada
Esteban
Marcos Reguero
Organización de Empresas
Miguel Ángel
Mariscal Saldaña
Organización de Empresas
Raúl
Marticorena Sánchez
Linguaxes e Sistemas Informáticos
David Hermindo
Martín Alonso
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Aitor
Martín de la Fuente
Construcións Arquitéctonicas
Juan Vicente
Martín Fraile
Enxeñaría de Sistemas e Automática
Ismael
Martín Para
Enxeñaría da Construción
Mario
Martínez Abad
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Virginia
Martínez Fuentes
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Samuel
Martínez Gutiérrez
Organización de Empresas
Alberto
Martínez Martínez
Enxeñaría Mecánica
José Antonio
Martínez Martínez
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Elías
Martínez Muñiz
Expresión Gráfica da Enxeñaría
Ricardo
Martínez Rayón
Enxeñaría Eléctrica
Jesús Manuel
Maudes Raedo
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Carlos
Melgosa Pedrosa
Expresión Gráfica da Enxeñaría
Álvaro
Mena Alonso
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Alejandro
Merino Gómez
Enxeñaría de Sistemas e Automática
Inés
Miguel Alonso
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Jesús
Mínguez Algarra
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Juan Cruz
Monje Santillana
Organización de Empresas
María del Rosario
Moradillo De las Heras
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Estrella
Morales Martín
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Jesús
Moreno Revilla
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Guzmán
Moreno Román
Tecnoloxía Electrónica
Ignacio
Moreno Velasco
Tecnoloxía Electrónica
Carmelo
Muñoz Ruipérez
Construcións Arquitéctonicas
Natalia
Muñoz Rujas
Máquinas e Motores Térmicos
Carlos
Muñoz San Emeterio
Expresión Gráfica Arquitectónica
María Milagros
Navarro González
Edafoloxía e Química Agrícola
Ana Isabel
Obregón Cuesta
Matemática Aplicada
Alicia
Olivares Gil
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Ana Isabel
Orive Herrero
Construcións Arquitéctonicas
Natalia
Ortega Gil-Fournier
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Vanesa
Ortega López
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Sergio
Ortiz Barcina
Organización de Empresas
Santiago
Ortiz Palacio
Enxeñaría do Terreo
Andrés
Palacios Pablos
Filoloxía Inglesa
Carlos
Pardo Aguilar
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Ignacio
Pardo Aguilar
Linguaxes e Sistemas Informáticos
María Teresa
Peña Pérez
Organización de Empresas
Zaira
Pérez Blanco
Matemática Aplicada
Eduardo
Pérez Colina
Enxeñaría Mecánica
Víctor
Pérez Ortega
Expresión Gráfica da Enxeñaría
Javier
Pérez Rodríguez
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Jesús Emiliano
Pérez Villegas
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Roberto
Pintor Alba
Ciencia da Computación e Intelixencia Artificial
José Ángel
Porres Benito
Enxeñaría do Terreo
Mónica
Preciado Calzada
Ciencia dos Materiais e Enxeñaría Metalúrxica
José Miguel
Ramírez Sanz
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Ismael
Ramos Pérez
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Raquel
Redondo Guevara
Ciencia da Computación e Intelixencia Artificial
Nuria
Reguera López
Matemática Aplicada
Pedro
Renedo Fernández
Linguaxes e Sistemas Informáticos
César
Represa Pérez
Tecnoloxía Electrónica
Víctor
Revilla Cuesta
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Fernando
Rivas Navazo
Tecnoloxía Electrónica
Alba
Rodrigo Bravo
Construcións Arquitéctonicas
Luis Miguel
Rodrigo Carabias
Enxeñaría Hidráulica
Sandra
Rodríguez Arribas
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Juan José
Rodríguez Díez
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Ángel
Rodríguez Sáiz
Construcións Arquitéctonicas
Marta
Rojo Arce
Enxeñaría e Infraestruturas dos Transportes
Gabriel
Rubio Pérez
Máquinas e Motores Térmicos
Justo
Ruiz Calvo
Enxeñaría Mecánica
Saúl José
Ruiz Gómez
Ciencia da Computación e Intelixencia Artificial
Rubén
Ruiz González
Enxeñaría de Sistemas e Automática
Jesús
Sagredo González
Enxeñaría Eléctrica
Leticia
Sainz Villegas
Matemática Aplicada
José Manuel
Saiz Díez
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Miguel Ángel
Salas García
Enxeñaría da Construción
Diego
Saldaña Arce
Enxeñaría Hidráulica
Jorge
San Miguel Navazo
Ciencia da Computación e Intelixencia Artificial
Pedro Luis
Sánchez Ortega
Tecnoloxía Electrónica
Rosa María
Sánchez Saiz
Organización de Empresas
Julio Jesús
Santillana Juez
Expresión Gráfica Arquitectónica
José Ignacio
Santos Martín
Organización de Empresas
Daniel
Sarabia Ortiz
Enxeñaría de Sistemas e Automática
Joaquín Pedro
Seco Martínez
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Diego
Sedano Alonso
Matemática Aplicada
Ana Isabel
Serna Medina
Tecnoloxía Electrónica
Roberto
Serrano López
Urbanística e Ordenación do Territorio
Ana
Serrano Mamolar
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Daniel
Seto Rey
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Jesús Enrique
Sierra García
Enxeñaría de Sistemas e Automática
Silvia
Sipone
Enxeñaría e Infraestruturas dos Transportes
Marta
Skaf Revenga
Enxeñaría da Construción
Manuel
Solaguren-Beascoa Fernández
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Luis Alfredo
Suárez Vivar
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Daniel
Urda Muñoz
Ciencia da Computación e Intelixencia Artificial
María Belén
Vaquerizo García
Ciencia da Computación e Intelixencia Artificial
José María
Vela Castresana
Enxeñaría de Sistemas e Automática
Ignacio
Velázquez Pacheco
Máquinas e Motores Térmicos
Wilco Martinus Hendrikus
Verbeeten
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Eva
Vernet Tarrago
Física Aplicada
Miguel Ángel
Vicente Cabrera
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Eric Gabriel
Vizcaya Accaputo
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Laura
Yenes Pérez
Física Aplicada
Raúl
Zamora Samperio
Expresión Gráfica da Enxeñaría
José Ángel
Zapatero González
Ciencia dos Materiais e Enxeñaría Metalúrxica
Belén
Zurro García
Construcións Arquitéctonicas

114 Ex-investigadores/as